Z radością i dumą prezentujemy wyniki ubiegłorocznej, 17. już edycji prestiżowego plebiscytu golfowego „PGA – Polish Golf Awards”. To wyjątkowe wydarzenie, które corocznie zgromadza społeczność miłośników golfa oraz najważniejszych przedstawicieli branży golfowej w Polsce. W minionym roku świadkami byliśmy niezwykłych osiągnięć, zarówno wśród zawodników, jak i innowacji w rozwoju tej dynamicznie rozwijającej się dyscypliny sportowej.

Plebiscyt „PGA – Polish Golf Awards” nie tylko honoruje wybitnych golfistów i golfistki, ale także wyróżnia najbardziej inspirujące pola golfowe, trenerów, wydarzenia golfowe oraz innowacyjne rozwiązania wpływające na rozwój tego sportu w Polsce. Każdy głos oddany w ramach tego plebiscytu stanowi wyraz uznania dla pasji, zaangażowania i doskonałości, które stanowią fundamenty polskiej społeczności golfowej.

W tym wprowadzeniu zapraszamy Państwa do zgłębienia wyjątkowych osób, wydarzeń i miejsc, które odzwierciedlają elitarny poziom gry oraz nieustanne dążenie do doskonałości w polskim golfie. To także okazja do podziękowania wszystkim uczestnikom, którzy swym zaangażowaniem sprawili, że polska scena golfowa rozwija się z takim impetem. Bez wątpienia, wyniki tegorocznej edycji plebiscytu stanowią inspirację dla wszystkich miłośników tego wspaniałego sportu, zachęcając do jeszcze większego zaangażowania i wysiłku w dążeniu do własnych celów golfowych.

Zaczynając w tym tygodniu, będziemy prezentować zwycięzców w poszczególnych kategoriach plebiscytu „PGA – Polish Golf Awards”. To doskonała okazja, aby bliżej poznać tych, którzy stanowią siłę napędową tego dynamicznego sportu w Polsce oraz dowiedzieć się więcej o ich inspirujących historiach i dokonaniach. Zapraszamy do śledzenia naszych aktualizacji i wspólnego celebrowania wybitnych talentów i innowacyjnych rozwiązań, które wzbogacają naszą golfową społeczność.

Zapraszamy również do współpracy w plebiscycie „PGA – Polish Golf Awards”! Za sprawą naszej długoletniej tradycji, plebiscyt stał się autorytetem w polskim świecie golfa. To nie tylko wydarzenie sportowe, ale także platforma, która gromadzi biznes, liderów branży, graczy, pasjonatów i meda. Twoja firma może stać się integralną częścią tego prestiżowego caorocznego wydarzenia, zyskując jednocześnie wartościowy kontakt z docelową grupą odbiorców. Współpraca z nami to nie tylko możliwość promocji Twojej marki czy produktów, ale także okazja do zaangażowania się w rozwój polskiego golfa i wspierania jego najlepszych przedstawicieli. Wspólnie możemy budować silne relacje z graczami, trenerami, polami golfowymi oraz innymi partnerami z branży.

ZWYCIĘZCY 2023

WYRÓŻNIENIE LIDERÓW W POLSKIM GOLFIE

Polskie Nagrody Golfowe

PGA – Polish Golf Awards od 1998 roku prezentuje i nagradza znaczące osoby i obiekty na Polskiej scenie golfowej w ramach programu polishgolf.pl. Jest to jedyne tego typu przedsięwzięcie w Polsce, mające najwyższą rangę w środowisku, stanowiąc unikalne narzędzie marketingowe. Od 2015 roku Polish Golf Awards istnieje jako niezależny program, mający na celu nagrodzenie osób, instytucji, pól i ośrodków golfowych, wyróżniające się na scenie golfowej.